logo

משחקי שולחן - אטרקציות לאירועים

צור קשר
052-666-5518

 

צור קשר

דף הבית » השכרת שולחנות משחק

השכרת שולחנות משחק

שולחנות משחק להשכרה בימי הולדת

יום הולדת לילד שלנו, הוא אירוע מרגש בכל שנה מחדש וככל שהזמן עובר אנו מתפלאים מחדש ״איך הזמן טס״, ״כמה הילד שלנו גדלו והפכו בוגרים ממש״ ורוצים לרגש, לשמח ולקחת חלק ביום ההולדת. הרי אין ילד או ילדה שלא מחכים ליום ההולדת שלהם וככל שהתאריך מתקרב, ההתרגשות גדולה עד יותר - יום שכולו תשומת לב בו הילד או הילדה שלנו ממוקמים ״במרכז הבמה״ וסביבם מתרחשת כל החגיגה. הרי שגם אנחנו בתור הורים, רוצים לערוך לילדנו את האירוע המושקע ביותר כך שהוא ייהנה במהלך האירוע ויזכור אותו וגם שחבריהם יזכרו את האירוע לטובה.

שולחן משחק - משדרג את האירוע שלכם!

כדי להפוך את האירוע הבא שלכם למקורי ומושך במיוחד, כזה שאף אחד לא יפסיק לדבר עליו גם שבוע לאחר קיומו, כדאי לשלב בו אטרקציות שאינן יומיומיות וצפויות מדי. תוכלו להסתייע בחברות שונות המתמחות בהבאת מתקנים אטרקטיביים והפעלתם, למקום האירוע; כאלו שיספקו לכם רעיונות שיזריקו לאירוע שלכם זריקת מרץ ואנרגיה, צבע, שמחה ודינאמיות שאינה פוסקת.

מארגנים ערב חברים? טיפים לשדרוג האירוע

לא סביר שתשכחו בקלות את מסיבת הרווקים שלכם – וקרוב לוודאי, שלא תשכחו אותה אף פעם! אחרי הכל, זוהי מסיבה בעלת גוון מיוחד, בעת בה מציינים את שעות הרווקות האחרונות, דקות בהן מוצאים הזדמנות להזמין את חבריכם משכבר השנים – מהעבודה, מהצבא ומשנות בית הספר העליזות (נו, פחות או יותר...). איזו הזדמנות היא טובה מזו לארגן מסיבה אינטימית פרטית, תוך שיתוף בחוויות, צחוק, הנאה, אוכל טוב והמון-המון כיף.

למה להשכיר שולחנות משחק?

כמו בכל מוצר אחר, גם כשזה מגיע למשחקי שולחן עולה שאלת המיליון דולר- מה עדיף? לקנות או לשכור?

לקניה יש את היתרונות שלה. ברגע שאנחנו הבעלים של המשחק, הוא זמין לנו בכל עת ובכל זמן, אנחנו לא צריכים להמתין שיגיע אלינו או לקבל גישה אליו, ויכולים להשתמש בשולחן המשחק הפרטי כאוות נפשינו. עם זאת, לקנייה יש מספר לא מבוטל של חסרונות שונים, כמו למשל אובדן הערך שלו לאורך זמן, בלאי, התיישנות ונוספים.

במרבית המקרים, השכרת שולחנות משחק תהיה הפתרון הנכון יותר, גם מבחינה פונקציונאלית וגם מבחינת העלות.

השכרת שולחנות משחק - מה צריך לדעת?

 הפעלת ילדים זה לא עניין של מה בכך, גם כשזה מגיע לילדים גדולים. בין אם מדובר על יום הולדת, מסיבה, בר מצווה או כל מפגש לשם כל מאורע אחר, מיוחד יותר או פחות, הפעלות ופתרונות בידור ותעסוקה יהיו הכרחיים להצלחתו של האירוע.

הפקה של אירוע, על כל סוגיו, הוא מכלול של היבטים שונים, ובעוד שהצלחתו של אירוע תלויה בקיומם של ההיבטים כולם, לעיתים יש כאלה בעלי משקל רב יותר מאחרים.

יום הולדת גיל 15

יום הולדת גיל 15 הוא קרוב לוודאי יום ההולדת האחרון בו ייקחו חלק פעיל ההורים אצל מרבית מבני הנוער.
בגיל חמש עשרה הנערים והנערות כבר מכריזים למעשה על עצמאותם ולפעמים אף מורדים בהורים ונוטים לנסות ולשבור מוסכמות.

שיחזור הרעיונות מיומהולדת 14? תחשבו שוב!

ביום הולדת בגיל 15 הנערים יבחרו ביום הולדת שונה ומיוחד שיכלול סממנים רבים מעולם המבוגרים.
אינכם מעוניינים לספק להם משקאות אלכוהוליים כמובן אך משקאות תחליפיים נטולי אלכוהול או בר ממתקים אשר משולב בדרך כלל בחתונות או מפל שוקולד ישדרגו עבורם את האירוע ויעניקו לו אווירה יוקרתית ובוגרת יותר.

יום הולדת גיל 14

יום הולדת גיל 14 אמנם מגיע אחרי ימי ההולדת של בר ובת המצווה אך עדיין כפי שכולנו יודעים כל יום הולדת הוא סיבה למסיבה.
יום הולדת ארבע עשרה מוצא את הילדים שלנו כבר בעיצומו של תהליך ההתבגרות וכך גם הדרישות עולות.

רעיונות יום הולדת 14-מה עושים אחרי הבר מצווה?

אם ביום ההולדת של גיל 12 וביום ההולדת של גיל 13 הסתפקו הילדים בעמדות אקס בוקס או עמדות גיטרה הירו בהן יכלו הילדים ליהנות ממשחקים טלוויזיה אינטראקטיביים הרי שבגיל 14 הם כבר רוצים להיות כמו המבוגרים ומתחילים לחפש ריגושים חדשים.

השכרת שולחן ביליארד

שולחן ביליארד הוא הכלי אשר באמצעותו אתם יכולים להפוך כל אירוע לחגיגה בסנוקר! הרבה אנשים אשר מתכננים אירועים מסוגים שונים בוחרים באפשרות של השכרת שולחנות משחק.

הסיבה לכך היא שאין זה משנה כל עיקר מהו אותו אירוע או חג שאתם רוצים לחגוג, זה יכול להיות בר מצווה, בת מצווה, חתונה או מסיבת רווקים אין כמו שולחנות ביליארד כדי להוסיף קצת כיף לאווירה, ולעשות זאת בצורה מקורית ומעניינת.